Het was voor de burgemeester de eerste kennismaking met het Repaircafé en zijn vrijwilligers.
Het was voor de burgemeester de eerste kennismaking met het Repaircafé en zijn vrijwilligers.

Burgemeester brengt bezoek aan Repaircafé Lansingerland

Algemeen 121 keer gelezen

Lansingerland - Vorige maand was het een bijzondere ochtend bij het Repaircafé Lansingerland in de Karwei aan de Berkelse Poort. Burgemeester Rik van der Linden bracht een bezoek aan de vrijwilligers van het Repaircafé — voor hem een eerste kennismaking met dit gezellige initiatief in de gemeente.

De burgemeester kwam niet met lege handen: hij bracht zijn eigen airfryer mee in de hoop dat die ter plekke gerepareerd kon worden. Helaas bleek de reparatie te complex om op de dag zelf af te ronden, maar dat deed niets af aan de sfeer. Het was een hartelijk en gezellig samenzijn, waarbij de burgemeester ruim de tijd nam om kennis te maken met de mensen achter het Repaircafé. Als blijk van waardering ontving iedere vrijwilliger een presentje — aangeboden mede namens de gemeente Lansingerland. Een mooie erkenning voor de inzet van al deze mensen die zich maand in, maand uit vrijwillig inzetten om spullen een tweede leven te geven. Kom ook langs! 

Het Repaircafé Lansingerland is op twee vaste momenten per maand te vinden: iedere eerste zaterdag van de maand bij Karwei, Berkelse Poort en iedere derde zaterdag van de maand bij het Grondstoffen Inzamel Station (GIS) Beide locaties zijn open van 09:00 tot 13:00 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant