De wagens moesten worden weggetakeld. Er ontstond een lange file op de A16 richting Rotterdam. (Tekst/foto: Spa Media)
De wagens moesten worden weggetakeld. Er ontstond een lange file op de A16 richting Rotterdam. (Tekst/foto: Spa Media)

Aanrijdingen bij Rottemerentunnel

Algemeen 168 keer gelezen

Bergschenhoek - Nadat vandaag iets na het middaguur twee vrachtwagens in de kop van de Rottemerentunnel met elkaar in botsing waren gekomen, ontstond er rond half twee opnieuw een ongeval, dit keer een kop-staartaanrijding in de file voor de tunnel.

De aanrijding tussen de twee vrachtwagens leverde met name aan één van de wagens flinke schade op. Politie, brandweer en ambulancedienst zijn met spoed ter plaatse gekomen. De brandweer werd gealarmeerd voor mogelijk brand in één van de vrachtwagens, maar dat bleek dit niet zo te zijn. De vrachtwagenchauffeur is nagekeken door het ambulancepersoneel. Na controle bleek vervoer naar het ziekenhuis niet noodzakelijk. De chauffeur is wel aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.

Kop-staartaanrijding

Rond half twee werd er opnieuw een ongeval gemeld op de A16 Re, in de richting van Rotterdam. Dit keer in de file van het eerdere ongeluk. Er ontstond veel schade aan beide voertuigen. De inzittenden van de twee auto’s zijn door ambulancepersoneel nagekeken, maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet noodzakelijk.
Als gevolg van het ongeval werd de derde rijstrook afgesloten voor het verkeer en ontstond er alleen maar een langere file in de richting van Rotterdam. De bestuurder van het achterste voertuig is door de politie meegenomen, volgens de woordvoerder van de politie is dit op verdenking van art. 5 van de wegen verkeerswet (veroorzaken van gevaar).

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant