Afbeelding

Het Mediacentrum zoekt een Marketingmedewerker

Algemeen 78 keer gelezen

Ben jij graag bezig met social media, campagnes en content? Vind je het leuk om ideeën te bedenken, maar vooral ook om ze daadwerkelijk uit te voeren? Dan heeft Het Mediacentrum in Pijnacker misschien wel een mooie plek voor jou.

We zijn op zoek naar een Marketingmedewerker voor 24 uur per week die ons marketingteam komt versterken.

Geen dag hetzelfde

Als marketingmedewerker werk je mee aan allerlei verschillende projecten. De ene dag bedenk en maak je content voor social media, de volgende dag werk je mee aan een campagne voor een klant of schrijf je een tekst voor één van onze eigen mediabedrijven.

Je helpt onder andere bij het opzetten en uitvoeren van marketingcampagnes, maakt en publiceert socialmediaberichten, schrijft en redigeert teksten en denkt mee over acties en content. Daarbij werk je veel samen met collega’s van marketing, sales en design.

Je werk zie je vervolgens ook echt terug: op social media, websites en binnen onze lokale nieuwsmedia (zoals de Heraut!).

Klaar om je marketingkennis in de praktijk te brengen?

We zoeken iemand met een afgeronde hbo-opleiding in marketing, communicatie of media die aan het begin van zijn of haar carrière staat. Je hoeft dus nog geen jarenlange ervaring mee te brengen.

Veel belangrijker vinden we dat je nieuwsgierig bent, initiatief toont, goed kunt schrijven en het leuk vindt om zowel creatief als uitvoerend bezig te zijn. Ervaring met bijvoorbeeld Meta Business Suite, CMS-systemen of e-mailmarketing is mooi meegenomen, maar geen vereiste.

Werken bij Het Mediacentrum

Het Mediacentrum is onderdeel van Telstar Mediagroep en ondersteunt verschillende nieuws- en mediabedrijven in Zuid-Holland, Zeeland en Brabant. Daarnaast werken we voor externe klanten. Daardoor krijg je binnen deze functie met veel verschillende organisaties, doelgroepen en soorten marketing te maken.

Je komt terecht in een klein, betrokken marketingteam en werkt veel samen met collega’s.

Klinkt dit als iets voor jou?

Bekijk dan hier de volledige vacature en solliciteer met je cv en motivatie!


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Het laatste nieuws

Afbeelding
Het Mediacentrum zoekt een Marketingmedewerker Algemeen 1 uur geleden
De achterstand in de taakstelling op 1 juli 2026 bedroeg 126 personen.
Discussie over huisvesting statushouders laait opnieuw op Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
Speelhutbeurs biedt volop keuze voor kleine koopjes Algemeen 5 uur geleden
Wims collega’s van Thermo Fisher zijn er helemaal klaar voor.
Team Warehouse in Motion loopt voor Wim Algemeen 6 uur geleden
Tijdens een uitgebreide rondleiding konden de ondernemers zien hoe de verschillende brood- en banketproducten worden gemaakt.
NOOVA bezoekt vijfde generatie Bakkerij Ammerlaan Algemeen 7 uur geleden
De oude noodunit van Treehouse Montessori in Bergschenhoek. (Foto: archief)
Treehouse Montessori wil weer terug naar Lansingerland Algemeen 9 uur geleden

Uit de krant