Afbeelding

Zalmweek met korting op vele zalmproducten bij Visshop Berkel

Algemeen 522 keer gelezen

Berkel en Rodenrijs – Bij Visshop Berkel zijn er dagelijks verschillende verse vissoorten en verse gerechten te krijgen. Deze week is de week van de zalm. Verschillende zalmproducten, zoals ovenschotels, gratins en gemarineerde zalm en een zalmslaatje, zijn in de aanbieding. 

Bij Visshop Berkel kunnen klanten al 24 jaar terecht voor verse vis. Slibtong, kabeljauw, schol en verse tonijn zijn erg gewild. “We verkopen vis van goede kwaliteit, waardoor de omloop hoog is. De vis wordt elke dag vers gehaald bij de visafslag in Scheveningen. In de afgelopen jaren hebben we een grote klantenkring opgebouwd; daar zijn we trots op”, zegt eigenaresse Suzanne van Waas. Volgens haar had dit niet gekund zonder de inzet van een fantastisch en enthousiast team. “Dat maakt dat we sterk staan.”

“We hebben een fantastisch en enthousiast team”

Visgerechten
Het team van Visshop Berkel is voortdurend bezig met het bedenken en maken van nieuwe recepten. Momenteel is het mosselseizoen. Er zijn zowel verse, als gekookte mosselen verkrijgbaar. Er worden mosselen potjes gemaakt met knoflook en groenten, die de klanten alleen nog hoeft op te warmen in de oven. Soepen van het huis worden aangeraden, zoals: Bouillabaisse en Kreeftensoep. Ook de gevulde sauzen zoals Thaise viscurry, Hollands Vispotje en Pikante Vis, lopen goed. Klanten hoeven thuis alleen nog maar verse pasta of rijst te koken. Verder worden er nog verse ovenschotels, roerbakschotels, salades, soepen, pizza’s, gratins, lasagne, quiches, wraps, en maaltijden gemaakt.

Populair is Visshop Berkel om de vers gebakken kibbeling, lekkerbekken en overige vissnacks uit de frituurpan. 

Westerplein 98
2651 JM Berkel en Rodenrijs

Tel: 010 511 2975
E-mail: info@visshopberkel.nl

www.visshopberkel.nl


Bovenstaand artikel is een advertorial.

 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant