Lesley Schep (l) na zijn kickboksdebuut.
Lesley Schep (l) na zijn kickboksdebuut.

Succesvol kickboksdebuut Lesley Schep van Epic Gym

Sport 115 keer gelezen

Bleiswijk - Zaterdag 16 mei vocht Lesley Schep, trainend by Epic Gym Bleiswijk, zijn eerste officiële gevecht in Tilburg. Hij gaf direct zijn visitekaartje af.

Zijn debuut in de ring (driemaal anderhalve minuut in de N-Klasse 80-85kg) was vanaf de eerste tot en met de laatste ronde een spetterend gevecht.
Vanaf de gong explodeerde zijn tegenstander Boyd Ruzette (House of Boxing) met felle stoten, maar Lesley wist zich goed staande te houden en kwam steeds beter in de partij. Beide vechters scoorden punten en met name Lesley was sterk met zijn high kicks en lange felle stoten. Zeker in de laatste ronde, waarin Boyd conditionele problemen kreeg, liet Lesley zien dat hij nog reserves had en zijn tegenstander met trappen en stoten de hoek in drong.

Onbeslist

Het gevecht ging op en neer en was spannend. Voor de driekoppige jury was het niet eenvoudig om een winnaar aan te wijzen. Het duel eindigde dan ook uiteindelijk onbeslist. Met zijn 18 jaar heeft Lesley direct al zijn visitekaartje afgegeven. Dat belooft wat voor de toekomst. Wederom een talent vanuit Epic Gym waar de club nog veel plezier aan zal beleven. Epic Gym is gevestigd aan de Jan van der Heydenstraat 22 in Bleiswijk. Kijk voor meer informatie op de website https://epic-gym.nl/.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant