
‘Padella’ in Spaanse sfeer
Sport 160 keer gelezenBleiswijk - Zondag 17 mei stond het tennis- en padelcomplex van LTV Bleiswijk in het teken van de derde editie van ‘Padella’. Het populaire evenement, georganiseerd door Marco van den Akker, bracht 32 enthousiaste padellers op de baan.
Het grootste deel van de middag verliep onder een stralend zonnetje, wat zorgde voor perfecte sportomstandigheden en veel publiek langs de lijn. Er werd deze editie gespeeld volgens het King of the Court-principe. Dit spelconcept staat garant voor snelle, intensieve potjes waarbij de sterkste spelers op de baan proberen te blijven staan. De 32 deelnemers gaven elkaar sportief gezien geen duimbreed toe, wat resulteerde in spectaculaire rally’s, veel spelplezier en een gezonde dosis onderlinge strijd.
Naast het sportieve element staan gezelligheid en verbinding binnen de vereniging centraal tijdens Padella. De naam van het evenement verraadt het al een beetje: na de intensieve inspanning op de padelbanen was het tijd voor de culinaire beloning. De geslaagde dag werd traditiegetrouw afgesloten op het gezellige terras met een heerlijke, ter plaatse vers gemaakte Spaanse paella. De reuzenpan waarin dit gerecht werd bereid, was voor deze gelegenheid beschikbaar gesteld door de organisatie van de Jeugdspeelweek Bleiswijk. Zij ondersteunen dergelijke lokale initiatieven structureel, maar lieten direct weten dat zij voor de komende editie van de Speelweek zelf nog hard op zoek zijn naar enthousiaste vrijwilligers om het huttendorp weer mogelijk te maken.















