De inschrijving voor het Open Lansinger Driebandentoernooi is gestart.
De inschrijving voor het Open Lansinger Driebandentoernooi is gestart.

Tweede Open Lansinger Driebandentoernooi

Sport

Berkel en Rodenrijs - Op 4 november start biljartvereniging ‘t Raedthuys met de tweede editie van het Open Lansinger Driebandentoernooi. 

Aan dit toernooi kunnen alle spelers van de biljartverenigingen uit Lansingerland meedoen. Dit jaar zijn ook spelers uit de regio Delft, Gouda, Rotterdam welkom deel te nemen aan dit toernooi. In de eerste ronde wordt gestart in groepjes van vier spelers, zodat iedereen drie wedstrijden speelt. Vanaf ronde twee is er een A- en B-poule. De indeling is afhankelijk van het behaalde gemiddelde. De finale vindt plaats op 28 november. Belangstellenden zijn uiteraard ook welkom om de wedstrijd te volgen en sfeer te proeven bij biljartvereniging ‘t Raedthuys.

Inschrijven

Het inschrijfgeld bedraagt € 10,00 per persoon, dit is inclusief een consumptiebon. Het toernooi wordt op dinsdag en vrijdag gespeeld, zowel in de ochtend, middag en avond. Inschrijfformulieren zijn aanwezig bij de verenigingen. Inschrijven kan ook via de website www.raedthuysberkel.nl. Biljartvereniging ‘t Raedthuys is gevestigd aan het Westerwater 36 in het centrum van Berkel en Rodenrijs.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant