
Pinkster fiets- en wandeltocht voor KWF / Alpe d’HuZes
Algemeen 370 keer gelezenBerkel en Rodenrijs – Meerdere deelnemers uit Lansingerland gaan dit jaar opnieuw de strijd aan met de Alpe d’Huez. Als onderdeel van de Rotterdam Fund Racers vertrekken zij binnenkort met 25 fietsers en in totaal 40 betrokkenen naar Frankrijk. Maar ook in Lansingerland is het mogelijk om in beweging te komen tegen kanker!
Op 25 mei, tweede pinksterdag, is iedereen welkom om mee te doen aan een fiets- of wandeltocht. De tochten starten vanaf Sterrenweg 11 in Berkel en Rodenrijs - bij Bouwbedrijf Schotte Hoogerbrugge. Er is keuze uit fietsroutes van 40, 80 en 120 kilometer en een wandelroute van ongeveer 10 kilometer. De dag wordt afgesloten met een gezellige BBQ vanaf 17.00 uur ook aan de Sterrenweg. Het dagprogramma kost € 25, de BBQ € 45 en 100% van de opbrengst gaat naar Alpe d’HuZes / KWF.
Nina Hoogerbrugge uit Berkel en Rodenrijs, Fransje Dofferhoff uit Bergschenhoek en Gerdian Timmerman uit Rotterdam zijn de organisatoren. Zij zijn onderdeel van Rotterdam Fund Racers. Onder het motto ‘Hand in Hand Vastberaden’ zet deze stichting zich al jaren in voor een wereld waarin kanker steeds beter behandelbaar wordt. De cijfers liegen er niet om: 1 op de 2 Nederlanders krijgt in zijn of haar leven de diagnose kanker. Het aantal nieuwe diagnoses stijgt! (bron KWF) De Rotterdam Fund Racers is ontstaan vanuit een netwerk uit het bedrijfsleven in Rotterdam en omstreken. Dit jaar gaan de Rotterdam Fund Racers voor de 10e keer de uitdaging aan om de Alpe d’Huez te beklimmen voor het goede doel. De beklimming is niet voor iedereen weggelegd. Maar ‘meedoen’ voor dit doel kan ook laagdrempeliger en dichter bij huis. “Voor ons is dit niet zomaar een actie,” zeggen de organisatoren. “Ook wij hebben gezien wat kanker met mensen en gezinnen doet en dierbaren verloren aan deze ziekte. Daarom komen we in beweging: voor wie we missen, voor wie nu ziek is en voor hoop op betere behandelingen.”
Rotterdam Fund Racers organiseert deze fiets- en wandeltocht in Lansingerland: “Meedoen hieraan is meer dan sporten alleen. Het is een manier om stil te staan bij iedereen die met kanker te maken heeft gehad of daar nu middenin zit. Het is bewegen met betekenis. Fietsen, wandelen, doneren, aanmoedigen of gewoon aanwezig zijn: elke bijdrage telt. De tocht is voor iedereen: jong of oud. Doe jij mee met familie of vrienden aan de tocht. Het wordt een mooie dag voor een belangrijk doel. Elke kilometer draagt bij aan meer onderzoek naar kanker.
Kom jij wandelen, fietsen of BBQ-en op 25 mei? Ga naar www.rotterdamfundracers.com en schrijf je in.















