
Gezellig familieweekend Argonauten
Algemeen 583 keer gelezenBergschenhoek - In het weekend van 20 en 21 september vond het familieweekend voor de bevers, welpen en verkenners van Scouting De Argonauten plaats op het eiland van de verkenners.
Dit eiland, Kolchis, ligt in de Bergsche Achterplas naast Plaswijckpark. Tijdens het spelencircuit op en rond het eiland werden diverse spelletjes gespeeld en kon worden gezeild en gekanood. Tussendoor werden er pannenkoeken en pizza’s gebakken. Terwijl de ouders en scouts de tenten opzetten op het speelveld, staken de staf en bestuursleden de barbecue aan.
Na de avondmaaltijd en corvee was het tijd voor het avondspel: een echt scoutingcasino. Daarna gingen de bevers en welpen slapen in de tent en konden de over gebleven scouts en de ouders nog genieten van een heerlijke avond bij het kampvuur. Na het ontbijt werd alles weer opgeruimd en was er nog gelegenheid om te zeilen of kanoën. Scouting De Argonauten kijkt terug op een zeer geslaagd weekend!















