
BVCB en Combilo B.V. op bezoek bij Vandaag Inside
Algemeen 2.764 keer gelezenBergschenhoek - Tijdens de afgelopen BVCB-kippenveiling heeft Combilo B.V., een familiebedrijf uit Waddinxveen, een kavel gekocht waarmee men met zes personen de uitzending kon bijwonen van Vandaag Inside, het programma van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp.
Vrijdag 11 oktober werden deze personen om 20.15 uur in Hilversum verwacht. Daar had Arjan Korving van BVCB in samenwerking met Nathelie Pot van Vandaag Inside een heel leuke rondleiding geregeld door de redactieruimtes. Men mocht ook een kijkje nemen in de geluid- en regiekamers en dus kreeg iedereen een goed beeld van hoe zo’n uitzending wordt gemaakt. Eenmaal in de studio aangekomen waren er plekken aan de bar gereserveerd zodat de gasten de hele avond op televisie waren. Dat leverde weer mooie reacties op van familie en vrienden in de pauze van de uitzending. Ook namen Wilfred, Rene en Johan volop de tijd voor een praatje en werden de nodige foto’s gemaakt.
BVCB kijkt terug op een leuke avond en danken het bedrijf Combilo voor het kopen van deze kavel. “Bij de volgende kippenveiling komt deze kavel zeker terug, dus bieden maar dan”, aldus Arjan Korving van BVCB.















