
Zaterdag Najaarstrucktour
AlgemeenLansingerland – Het is bijna zover! Op zaterdag 21 september wordt de Najaarstrucktour weer gereden. Jaarlijks wordt deze trucktour georganiseerd voor bewoners uit Lansingerland met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking. Als van ouds is de vertrek- en aankomstlocatie weer transsportbedrijf GS v.d. IJssel aan de Celsiusstraat op bedrijventerrein Oudeland.
Bij GS v.d. IJssel zullen de chauffeurs en bijrijders zich melden en ontvangen ze een goodiebag. In deze goodie zit wat lekkers voor onderweg en een aantal cadeautjes van de sponsoren van het evenement. Voordat de bijrijders instappen, wordt er een foto gemaakt met de chauffeur voor de vrachtwagen. Deze foto zullen de deelnemers aan het einde van de dag ontvangen als aandenken van deze prachtige dag.
12.00 uur vertrek
De circa 65 vrachtwagens en bus zullen rond 12.00 uur vertrekken vanaf het terrein van GS v.d. IJssel en rijden vervolgens via verschillende buurtgemeentes naar de tussenstop. Dit jaar brengt de tour hen naar orchideeënkweker Ter Laak Orchids in Wateringen. Na een hapje en een drankje zullen de circa 80 bijrijders weer richting de Celsiusstraat in Berkel en Rodenrijs rijden waar ze rond 17.00 uur arriveren.
De chauffeurs, vrijwilligers, maar vooral de bijrijders zouden het erg leuk vinden als iedereen die de tocht ziet rijden naar hen wil zwaaien. Natuurlijk mag dat ook op de vertreklocatie rond 12.00 uur of rond 17.00 uur bij aankomst.
De stichting Najaarstrucktour is volledig afhankelijk van sponsoren en vrijwilligers. U kunt de stichting ondersteunen door te doneren via NL87 RABO 0307474909 t.n.v. Stichting Najaarstrucktour.















