
Barbecue BVCB met drie onderscheidingen
Sport 1.061 keer gelezenBergschenhoek - Op zaterdag 5 juli vond de jaarlijkse vrijwilligersbarbecue bij BVCB plaats. Circa zeventig vrijwilligers waren aanwezig om het afgelopen seizoen op een luchtige manier af te sluiten.
Het samenkomen, wat door de weersomstandigheden vooral binnen het clubhuis plaatsvond, was onder het genot van een stevige hap en een lekker drankje erg gezellig. Tijdens de avond werd de ‘vrijwilliger van het jaar’ uitgeroepen en werden twee leden verrast met een onderscheiding tot ‘lid van verdienste’. Kortom, een geslaagde avond! Rond 16.00 uur gingen de deuren van het clubhuis open en al snel was het gezellig druk. De aanwezigen zochten een plekje, overal kwamen goede en vooral leuke gesprekken op gang. Het was mooi om te zien dat jong en oud zich ook dit jaar weer hebben ingezet voor de vereniging, dat maakt tot wie ze zijn. De grillmasters waren Michel Jordan en Coen Neirinckx, complimenten over de wijze hoe zij voor alle aanwezigen lekker hebben staan bakken. De drankjes werden verzorgd door Luca de Neve en Stefan de Stigter, zij wisten het perfecte biertje te tappen!
Nadat iedereen goed was voorzien, trad voorzitter Ronald Helder naar voren om de alle vrijwilligers te bedanken en een compliment te geven: “In een jaar waarin we het clubhuis langzaam maar zeker completer zagen worden, was het voor iedereen een lange adem om flexibel om te gaan met de situatie waarin we zaten. Het was niet altijd makkelijk om tussen de bouwhekken door het vrijwilligerswerk uit te voeren, maar dat is met elkaar wel gelukt!” Ronald vervolgde zijn toespraak om de door het bestuur gekozen vrijwilliger van het jaar te introduceren. De vrijwilliger van het jaar is Hans Gravesteijn! Hans is de afgelopen periode één van de belangrijkste vrijwilligers geweest met de bouw van het nieuwe clubhuis. Met een strakke planning, heel wat belletjes, de nodige doorzettingsvermogen en een hoop positiviteit, is het mede door hem gelukt het clubhuis op tijd te openen.
Volledig verrast werd Arjan Korving naar voren geroepen, nadat hij te horen kreeg dat hij is uitgeroepen tot lid van verdienste. Een unieke onderscheiding die wordt toegekend aan leden die zich voor een langere tijd hebben ingezet voor BVCB (en dat nog steeds doen). Arjan is enorm belangrijk voor de club: samen met vrienden en vrijwilligers heeft hij het Kledingplan opgezet, organiseert hij vele activiteiten voor de vereniging en is hij vanuit BVCB als organisator aangesloten bij de 3B-cup. De vrije uren die Arjan heeft, is hij veelal op de club te vinden.
Ook Aloys Keijzer is uitgeroepen tot lid van verdienste. Aloys is de afgelopen jaren betrokken geweest als actief bestuurder, de laatste jaren als adviseur. Aloys is een expert als het gaat om cijfertjes, met zijn kennis en kunde was het tot op de cent duidelijk hoe BVCB financieel ervoor stond en durfde hij (soms moeilijke) beslissingen te nemen uit het belang van de club. De avond werd afgesloten met een lach, enkele zingende vrijwilligers, een voorzichtig dansje en een pijltje.















