Ondanks hard werken moest BVCB de punten aan de tegenstander laten. (Foto: Ronald Kroos Fotografie)
Ondanks hard werken moest BVCB de punten aan de tegenstander laten. (Foto: Ronald Kroos Fotografie)

BVCB verliest van Jodan Boys

Sport 959 keer gelezen

Bergschenhoek - BVCB en De Jodan Boys deden in de openingsfase van het duel niet voor elkaar onder.

 Na het eerste kwartier, met wat kansjes over en weer, kwam het duel in een wat rustiger vaarwater en hielden beide elftallen elkaar goed in balans. In de eerste helft deden zich aan beide kanten nog een mogelijkheid tot scoren voor, maar zonder resultaat. De Jodan Boys kwamen beter uit de kleedkamer dan opponent BVCB. Al snel werd het Hoekse doel onder vuur genomen. Het lukte de bezoekers om BVCB onder druk te zetten en te houden. Ondanks de aanhoudende druk bleef BVCB fier overeind en gaf geen krimp. Toch was het De Jodan Boys dat de 0-1 op het scorebord zette. Na een voorzet stond de Goudse spits Wils op onverklaarbare wijze zo vrij als een vogeltje en kreeg dan ook alle gelegenheid om de bal tegendraads in de verste kruising te koppen. BVCB hoopte in de slotfase nog op dat ene kansje, dat er spreekwoordelijk altijd wel komt, maar die hoop was tevergeefs. Ook in de ruime extra tijd die de vrouwelijke arbiter, Wendy Gijsbers, bijtrok, was de gelijkmaker ver weg, De Jodan Boys zag de 0-2 geannuleerd worden, vanwege buitenspel.

Voorlopig haakt BVCB af wat betreft de kopposities in de eerste klasse C. Aangezien alle ploegen die onder de Hoekse ploeg staan hun wedstrijd verloren, blijft de marge met de gevarenzone vier punten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Het laatste nieuws

Afbeelding
Fracties vragen aandacht voor inclusie en sociale veiligheid Algemeen 1 uur geleden
Rechts het winnende koppel, Philip Buitendijk en Ton Kerver, en links de nummers twee: Harald Holwerda en Sietze Vogelaar.
Will Wassink-bokaal naar titelverdedigers Sport 3 uur geleden
De 'jonge stemmen' zingen uit volle borst. (Foto: John Hofman)
Young Voices zingt weer als een ‘nachtegaal’ Algemeen 3 uur geleden
Scheidend wethouder Michiel Muis met de Sustainable Development Goals-vlag. Muis hoopt dat op het gebied van duurzaamheid de effecten van het huidige beleid in de toekomst zichtbaar zullen zijn. (Foto: Studio Dijkgraaf)
Michiel Muis neemt afscheid: “Je moet vooruit blijven kijken” Algemeen 6 uur geleden 1
Na de verkoop van de Eneco-aandelen in 2020 ontving de gemeente ruim 137 miljoen euro.
Raad verdeeld over toekomst miljoenen Eneco-reserve Algemeen 23 uur geleden
Mica neemt zijn prijs in ontvangst.
Berkelaar Mica van den Berg (14) pakt zilver op EK BMX Sport gisteren

Uit de krant