
BVCB wint van SHO
Sport 1.018 keer gelezenBergschenhoek - Al zeven seizoenen lang zijn BVCB en SHO aan elkaar veroordeeld. Afgezien van de allereerste ontmoeting in Oud-Beijerland is BVCB er nooit in geslaagd om de volle buit tegen SHO binnen te halen. Tot afgelopen zaterdag.
De eerste de beste mogelijkheid deed zich voor in de tiende minuut en kwam van Hoekse kant. Van net over de middenlijn gaf Evan Blom een perfecte pass op Ferdi Sinar die de bal panklaar voor zijn rechtervoet kreeg en verwoestend uithaalde, 1-0. Vijf minuten later meldde SHO zich en het scheelde maar weinig of de stand was alweer gelijk. De uitkomende doelman van BVCB, Massimo van Ewijk, kreeg de bal slechts half onder controle, waardoor Tim de Pender gevaarlijk kon worden. Pape assisteerde zijn doelman op voortreffelijke wijze en elimineerde zo het gevaar.
In de tweede helft kansen over en weer en goede reddingen van met name de keeper van SHO. Met nog een kwartier te spelen leek Boujada trefzeker te worden. Hij speelde zich handig vrij en vanaf de punt van het zestienmetergebied stuurde hij de bal richting de verre kruising. Tot frustratie van de schutter wist SHO-keeper Steehouwer ook nu met een schitterende redding een tweede tegengoal te voorkomen. Het slotakkoord, er zijn dan al vier minuten extra gespeeld, speelde zich af op de Hoekse helft. SHO-aanvoerder Angel Queijo kon aanleggen voor een schot en haalde vervolgens hard uit. Nu was het de beurt aan Van Ewijk om met een fraaie safe te komen en daarmee de winst veilig te stellen.















