
Ervaringsdeskundige zelfheling schrijft handboek met nieuwe methode
Algemeen 590 keer gelezenBerkel en Rodenrijs - “Het is niet nodig om op een kleedje te zitten, omgeven door kaarsen, om in de stemming te komen. Jezelf helen kan ook gewoon aan de keukentafel”, lacht de 49-jarige Berkelse Muriël Idema. “Iedereen herkent wel het gevoel, dat je voelt, wanneer je weet dat er iemand achter je staat, zonder dat deze persoon iets tegen je zegt of zich kenbaar maakt. Dat gevoel, jouw bewustzijn, dat kun je ontwikkelen waardoor je krachtiger in het leven komt te staan.”
Tot voor kort was de moeder van twee kinderen eigenaar van sites waar geboorte- en rouwkaarten besteld konden worden. Na een eerste kennismaking met spiritualiteit merkte zij een verandering van haar bewustzijn op, die haar leven veranderde. Muriël: “Ik kampte vroeger met mentale en fysieke problemen zoals depressies, hooikoorts, overdreven please gedrag en een burn-out. Op aanraden van een vriendin onderging ik een reiki inwijding. Daarna voelde ik sensaties die ik niet eerder had gevoeld. Ik wilde er meer van weten en ben de opleiding holistisch therapeut gestart. Vervolgens heb ik mezelf wegwijs gemaakt met een pendel, waar ik kennis maakte met mijn gidsen. Ik heb mijn gidsen gevraagd mij te helpen bij mijn heling. Het ervaren van heldere gaven is heel bijzonder maar een ieder kan deze ontwikkelen. Iedereen heeft een energielichaam, je moet alleen gaan leren hoe je hiermee om gaat. Wanneer je jezelf wilt helen, dan moet je denken aan het doorvoelen van emoties behorend bij trauma’s. Wanneer de emotionele lading er vanaf is, blijft er van het trauma alleen nog een beeld over die je niet meer belast is.”
Toen Muriël ervaarde dat ze geheeld was, voelde ze meteen de behoefte om dit te delen. Ze verkocht haar bedrijf en is met behulp van haar gidsen een methode gaan schrijven die in boekvorm wordt uitgebracht met de titel: Heel Jezelf samen met jouw gids voor zelfheling. Het boek beschrijft op een eenvoudige wijze 37 stappen, die verdeeld zijn over zes fasen. Muriël: “Dankzij deze methode wordt je bewust van je energielichaam en ga jij je krachtig en vrij voelen. Natuurlijk kan het nog zijn dat tegenslag je overkomt, maar dit zal je niet meer uit balans brengen.” In het boek worden de stappen uitgelegd aan de hand van situaties die Muriël zelf heeft mee gemaakt.
Op donderdagavond 27 juni vindt de boeklancering plaats waar nog kaarten voor te verkrijgen zijn. Het boek zelf is te bestellen middels een pre-order of tezamen met een pendel en/of toegang tot de lancering. Meer informatie is te vinden op www.murielidema.nl. Na de lancering ligt het boek ook bij Kantoorboekhandel Van Atten in de winkels.















