
Enzo Bol blijft domineren in United Karting Series
Bergschenhoek – Enzo Bol heeft de ronde van de United Karting Series (UKS) in de KZ2 gewonnen. De achttienjarige inwoner van Bergschenhoek pakte zo opnieuw belangrijke punten in de UKS, waarvan het Nederlands kampioenschap deel uitmaakt.
Zege nummer drie in de vier rondes die dit kampioenschap oud is. Het deed Enzo extra goed na een lastige vorige ronde. "Dat ik hier in Berghem nu alles win, maakt het wel weer compleet”, zei hij.
Na de poleposition te hebben geclaimd in de kwalificatie en twee keer P1 in de heats ging Enzo als leider de finale van de koningsklasse in, maar de start van die race verliep niet naar wens. "Ik had geen kopstart”, zei hij. "Daarna wilde ik even afwachten en geen risico nemen.” Toen de man op kop Daniël Tenback een foutje maakte, sloeg Enzo toe en kon hij alsnog wegrijden. Zo denderde hij naar een perfecte score, ook al waren de omstandigheden in de finale niet ideaal. "De baan lag er in het begin slecht bij, maar tegen het einde speelde dat geen rol meer. En de tijden die ik in de finale uiteindelijk reed, had ik de hele week niet gehaald”, zei hij.
Ook op internationaal niveau doet Enzo voorin mee. Twee weken geleden pakte hij in Genk een heatzege tijdens de eerste ronde van het EK. De tweede ronde volgt begin juli in het Italiaanse Sarno.
Enzo Bol wordt in zijn raceactiviteiten ondersteund door Mad Cars.