
Media Ukkie Dagen bij Bibliotheek Oostland
AlgemeenLansingerland - Tijdens de campagne ‘Media Ukkie Dagen’ wordt door het hele land aandacht gevraagd voor mediawijsheid in de opvoeding van kinderen van 0 tot en met 6 jaar. Het thema dit jaar is: Kleuren, kijken, kletsen.
Media kunnen leerzaam en leuk zijn voor jou en je kind. Maar hoe zorg je voor een fijne balans? Wanneer is het genoeg? Welke filmpjes en apps zijn geschikt? En hoe kun je samen op een leuke en leerzame manier met media bezig zijn?
Praktische tips
Bij de Bibliotheek Oostland krijg je tijdens de Media Ukkie Dagen inspiratie, praktische tips, handige tools en kleurrijke materialen van verschillende experts. Zo kun je samen met je kind kleuren, kijken en kletsen over media.
Kom naar de mediaproeverij
Op 15 en 16 april organiseert de Bibliotheek Oostland een mediaproeverij voor kinderen van 2 tot en met 6 jaar in de bibliotheekvestiging van Pijnacker en Berkel en Rodenrijs. Na het voorlezen van een prentenboek gaan de kinderen met hun (groot)ouders aan de slag, door te lezen, kijken, luisteren, spelen en doen.
Aanmelden
Aanmelden kan via www.bibliotheekoostland.nl/mud26. Hier vind je ook meer tips over hoe jullie met media aan de slag kunnen.