Het was een gezellige viering met onder andere muzikale invulling. (Foto: Henk in 't Veen)
Het was een gezellige viering met onder andere muzikale invulling. (Foto: Henk in 't Veen)

KBO Bleiswijk viert zestigjarig bestaan

Algemeen

Bleiswijk - Woensdagmiddag 30 oktober vierden de leden van de KBO-afdeling Bleiswijk haar zestigjarig bestaan in ontmoetingscentrum de Leeuwerik. Het werd een bijzonder leuk feestmiddag met het maximale toegestane aantal bezoekers in de grote zaal de Leeuwerik waarvan af 13.00 uur de inloop was en om 13.30 de aanvang. 

Voorzitster Joke Bergenhenegouwe hete alle aanwezige hartelijk welkom en verwoorde hoe bijzonder het is om een zestigjarig jubileum te mogen/kunnen vieren en dat er dan ook nog een iemand aanwezig is die vanaf het eerste uur lid is.

Taart en muziek

Direct na dit openingswoord droeg zij een geschiedenis verhaal voor, geheel op rijm geschreven door Joke de Witte. Een prachtig verhaal en duidelijk voor de zoekers waar de KBO voor staat en hoe leuk het programma is voor de leden. Na deze voordracht werd er een gigantische taart aan gesneden die door bakker Ammerlaan was gemaakt. Een waar kunstwerk was het wel en alle 125 aanwezige konden er van meesmullen met een lekker kopje koffie. Daarna was het de beurt aan een muzikale invulling met het gezelschap ‘Theater aan Huis’ uit Gouda. Tal van typetjes traden op met hun topnummers zoals: Anneke Grönloh, Nana Mouskouri, Kilima Hawaians, Vader Abraham en nog vele andere. Een daverend succes was het zeker voor de aanwezigen. Het werd een waar songfestival!! Bij de borrel werd spontaan een toepasselijk lied ingezet wat door iedereen meegezongen kon worden. De daarbij aangeboden borrelhap van Paddock Catering viel bij ieder in de smaak. 

Waardering voor bestuur

In de loop van de middag werd door een van de leden het huidige bestuur uitgenodigd naar voren te komen en in rijm vorm werden zij toegesproken over alles wat zij doen voor de KBO-leden. In het diepste geheim was er een inzamelingsactie opgezet om voor de bestuurders een mooi cadeau te kunnen kopen. Een complete verrassing was het wel zeker gezien de reactie bij het aanbieden van een prachtig kunst ontwerp van Corrie Amerlaan voor ieder op naam en daarbij een geweldig boeket bloemen voor de dames en voor de heren een uitgebreid dranken pakket. Het feest werd voortgezet met een tweede ronde van het muziekgezelschap. Zeer tevreden bezoekers kregen bij het naar huisgaan nog een mooi herinneringscadeau mee in de vorm van een handdoekje met een tekst die door een van de bestuursleden erop was geborduurd. Het ging om maar liefst driehonderd stuks! Zij die niet aanwezig waren, ontvangen dit aandenken alsnog thuisbezorgd.