dinsdag 18 september 2018 | week 38
Home » Algemeen » VluchtelingenWerk zoekt vrijwilligers

VluchtelingenWerk zoekt vrijwilligers

VluchtelingenWerk Lansingerland helpt vluchtelingen die een verblijfsvergunning hebben om een nieuw leven op te bouwen in onze gemeente. Vluchtelingen worden anderhalf jaar begeleid door een vrijwilliger van VluchtelingenWerk. In die tijd worden eerst praktische zaken geregeld, zoals aanvraag zorgverzekering, elektriciteit – gas en water. Inschrijven bij school voor kinderen en bij een inburgeringcursus voor volwassenen. Dit gebeurt samen met de vluchteling. Daarna helpen de vrijwilligers de vluchtelingen te participeren en integreren in de samenleving via sport, vrijwilligerswerk of werk. Wie zich wil aanmelden als vrijwilliger kan mailen naar Gayle Campbell via gcampbell@vluchtelingenwerk.nl of bel 010 – 5226651.

Check Also

Meet & Greet van Lansingerlandse ondernemers met raadsleden

Lansingerland - Ondernemers hebben de politiek nodig voor het uitvoeren van hun plannen. De politiek heeft ondernemers nodig om de gemeente economisch te laten renderen. Helemaal niet gek om het nieuwe politieke seizoen af te trappen met een ontmoeting tussen deze belanghebbenden. Dus organiseerde 'Ondernemend Lansingerland' een Meet ##+## Greet, waarin ondernemers met medeondernemers en de nieuwe raadsleden in onze gemeenteraad kennis konden maken.