zaterdag 22 september 2018 | week 38
Home » Kerkdiensten » Kerkdiensten

Kerkdiensten

LANSINGERLAND – Uitzendingen (meeste) diensten via internet (ook achteraf) via www.kerkomroep.nl. Elke zondagochtend is er een uitzending van een van de vieringen via Lansingerland FM.

BLEISWIJK

RK Kerk – Witte Donderdag 29 mrt. 19.00 uur Eucharistie; Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur gez. lijdenswegviering in de Open Hof, voorgangers mw. ds. G. Loeve en J. de Groot; za. 31 mrt. 21.00 uur Paaswake, Eucharistie, m.m.v. Lesito; Eerste paasdag zo. 1 apr. 11.00 uur Eucharistie m.m.v. St. Caecilia, 15.00 uur Poolstalige Eucharistie; di. 3 apr. 09.00 uur Eucharistie in de pastorie, na afloop koffie drinken.
Herv. Wijkgemeente Dorpskerk – wo. 28 en do. 29 mrt. 19.15 uur stil moment voor Pasen; vr. 30 mrt. viering H.A., ds. J.M. van Wijk, Sliedrecht; Eerste paasdag zo. 1 apr. 09.00 uur ds. W.P. v.d. Hoeven, Amersfoort, 18.45 uur ds. mw. S. Voskuil-Dijkshoorn, Rozenburg.
Herv. Wijkgemeente Het Anker – Goede Vrijdag 30 mrt. 18.30 uur ds. P. Wijnberger; Eerste paasdag zo. 1 apr. 10.45 uur ds. P. Wijnberger, 17.00 uur ds. P.J. Krijgsman, Benthuizen; Tweede paasdag ma. 2 apr. 09.30 uur ds. J. Geene, Katwijk aan Zee.
Geref.Kerk Open Hof – Witte Donderdag 29 mrt. 19.30 uur H.A., mw. ds. G. Loeve; Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur gez. lijdenswegviering in de Open Hof, voorgangers mw. ds. G. Loeve en J. de Groot; Stille Zaterdag, Paasnacht, 31 mrt. 21.30 uur mw. ds. G. Loeve; Eerste paasdag zo. 1 apr. 09.30 uur mw. ds. G. Loeve.
Evangelische gemeente De Driehoek (schoolgebouw Hoekeindseweg 7a, Bleiswijk) – Eerste paasdag 10.00 uur viering, uitzending via Lansingerland FM.
Ger.Kerk (hersteld) Lansingerland – Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur ds. C. Koster; Eerste paasdag zo. 1 apr. 09.30 uur ds. C. Koster, 16.30 uur leesdienst.

BERGSCHENHOEK

RK Kerk – elke do. 08.45 uur rozenkrans en 09.00 uur Eucharistieviering; Goede Vrijdag 30 mrt. 15.00 uur Kinderkruisweg o.l.v. parochianen, m.m.v. Kerkrakkertjes; 19.00 uur Lijdensherdenking, Caeciliakoor; Paaszaterdag 31 mrt. 23.00 uur Paaswake m.m.v. Caeciliakoor; Eerste paasdag zo. 1 apr. 09.15 uur, Eucharistie-/Gezinsviering, m.m.v. Kerkrakkertjes, kinderopvang.
Herv.Gem. – Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur H.A., ds. A.D.L. Terlouw; Eerste paasdag zo 1 apr. 09.00 en 10.45 uur ds. A.D.L. Terlouw, 18.30 uur ds. A. Slingerland, Klundert.
Geref.Kerk Vrijgem. – Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur ds. J.M. Oldenhuis; Eerste paasdag zo. 1 apr. 09.30 uur ds. J.M. Oldenhuis, 16.30 uur H.A., ds. J.M. Oldenhuis.
Geref.Kerk – zie onder Berkel en Rodenrijs.

BERKEL EN RODENRIJS

RK Kerk – elke do. 19.00 uur Rozenkrans (O.L.V. Geb. kerk); Witte Donderdag 29 mrt. 17.00 uur Eucharistie met Cantemus Domino (Huize Petrus), 19.00 uur Eucharistie met Pius X koor (Pius X kerk); Goede Vrijdag 30 mrt. 15.00 uur Kruisweg (Huize Petrus), 15.00 uur Kruisweg (O.L.V. Geb.kerk), 19.00 uur Lijdensherdenking met Pius X koor (Pius X kerk); Paaszaterdag 31 mrt. 17.00 uur Eucharistie (Huize Petrus), 21.00 uur Paaswake met Cantemus Domino (O.L.V. Geb.kerk); Eerste paasdag zo. 1 apr. 09.30 uur Eucharistie (Huize Petrus), 11.00 uur Familie- / Eucharistieviering (O.L.V. Geb.kerk); Tweede paasdag ma. 2 apr. 09.30 uur Eucharistie (Huize Petrus).
Herv.Gem. (Dorpskerk) – Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur H.A., ds. G.J. Stougie; Eerste paasdag zo. 1 apr. 10.00 uur ds. A. Gooijer, 19.00 uur ds. W.M. de Bruin, Stolwijk.
Geref.Kerk B&R/B’hoek – wo. 28 mrt. 19.30 uur Stille Week, herv. predikant (in de Ark); Witte Donderdag 29 mrt. 19.30 uur Avondmaal, ds. R. Davelaar; Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur ds. A. v.d. Wel; za. 31 mrt. 22.00 uur Paaswake, ds. A. v.d. Wel / ds. R. Davelaar; Eerste paasdag zo. 1 apr. 10.00 uur ds. A. v.d. Wel / ds. R. Davelaar.
Geref.Kerk Vrijgem. – Goede Vrijdag 30 mrt. 19.30 uur ds. H. v.d. Berg; Eerste paasdag zo. 1 apr. 10.00 uur ds. H. v.d. Berg, 16.30 uur ds. G. den Broeder.
Wijnstokgem (Rodenrijseweg 295) – elke zondag 10.00 uur viering.

REGIO

Evangeliegemeente Morgenstond Pijnacker – Elke zondag 10.00 uur samenkomst (Stanislas College, Sportlaan 3a, Pijnacker).
Baptistengemeente Zoetermeer (Moeder Teresasingel 100, Zoetermeer) – elke zondag dienst 09.15 uur.
Evang. Gem. Parousia (Wattstraat 64, Zoetermeer) – elke zondag 10.00 uur samenkomst.
Harvest Ministries (Turfschipkade 1, Zoetermeer) – elke zondag dienst 11.00 uur.
Harvest Ministries (Rosestraat 1025, Rotterdam) – elke zondag dienst 11.00 uur.
Doopsgezinde Gemeente Rotterdam (Noordmolenwerf 1-3, Rotterdam) – elke zondag dienst 10.15 uur.

Check Also

Kerkdiensten

LANSINGERLAND – Uitzendingen (meeste) diensten via internet (ook achteraf) via www.kerkomroep.nl. Elke zondagochtend is er …